Apartamenty we Wrocławiu    Appartements in Breslau    Wroclaw apartments

Hotele Wrocław

Przeglądając bazę turystyczną we Wrocławiu natychmiast nasuwa się nam na myśl nocleg w hotelu. Nie w każdym przypadku jest to zasadne. Pomimo iż we Wrocławiu działa prawie 100 kategoryzowanych hoteli w różnym standardzie, nie zawsze nocleg w hotelu ma swoje ekonomiczne uzasadnienia.
Poniżej wymienię przypadki, w których nocleg w apartamentach jest bardziej korzystny: 

1. W przypadku grup osób. W hotelu w standardzie większym niż 3*** nie ma możliwości wynajęcia pokoju trzyosobowego. Pobyt większej grupy osób wiąże się z koniecznością wynajęcia 2 lub więcej pokoi. Zrozumiałym jest, iż cena w takim przypadku wzrasta proporcjonalnie do ilości wynajętych pokoi.
2. W celach turystycznych. Hotele we Wrocławiu zazwyczaj są zlokalizowane poza Rynkiem Głównym, który jest największą atrakcja rozrywkową Wrocławia. Oczywiście w ścisłym centrum jest zlokalizowanych kilka hoteli, ale nie moga się one równać z ofertą apartamentów we Wrocławiu, które są zlokalizowane tylko w Rynku lub w uliczkach oddalonych maksymalnie o 3 minut spaceru.
3. W przypadku długich pobytów. W apartamentach mamy zazwyczaj osobną kuchnie, gdzie można w niedrogi sposób zorganizować sobie posiłek, lub po prostu zejść na dół i wybrać spośród kilkudziesięciu wrocławskich restauracji, najróżniejszego standardu, od sieci MacDonalds, po najstarszą w Europie restaurację "Piwnica Świdnicka" Tylko najdroższy hotel posiada taki dodatek.....
4. A dla wymagających oferujemy 5-gwiazdkowy hotel, położony przy ul. Parkowej 8 we Wrocławiu Grape Holel Wrocław