Apartamenty we Wrocławiu    Appartements in Breslau    Wroclaw apartments

Noclegi we Wrocławiu

Wpisujesz frazę "noclegi wrocław" do wyszukiwarki, i praktycznie zawsze trafiasz na ofertę skategoryzowanych hoteli. Nic w tym dziwnego, porównując budżet tych instytucji do innych alternatywnych form noclegów. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że równie komfortowo można przenocować we wrocławskich apartamentach. Poza naszą, wiele firm świadczy takie usługi. W zamian otrzymujesz w pełni wyposażony apartament oraz absolutną dyskrecję. Również powierzchnia apartamentu, nawet studia, jest co najmniej dwukrotnie większa od pokoju hotelowego, w którym oprócz łóżka i łazienki raczej nie znajdziesz w pełni wyposażonej kuchni, salonu oraz innych udogodnień.

Nocleg w Rynku

Apartamenty są znacznie lepiej zlokalizowane niż wrocławskie hotele. Nasze apartamenty praktycznie wszystkie znajdują się w samym wrocławskim Rynku a prawie połowa z nich ma okna wychodzące na ten drugi co do wielkości plac Europy. Noclegi w naszych apartamentach w Rynku to niezapomniane wrażenie i możliwość przeżycia wspaniałych przygód na tętniącym do samego rana wrocławskim Rynku.

Tani nocleg we Wrocławiu

Ceny apartamentów są porównywalne do cen hoteli 3***. Jednak na tym kończy się podobieństwo, gdyż pojemność apartamentów to co najmniej 4 osoby. Rzadko który pokój hotelowy zapewnia taką pojemność. Dlatego też nie należy porównywać cenę noclegu za apartament/dobę ale cenę za noclegu osobę/dobę. I tutaj porównanie jest najczęściej na korzyść apartamentu. Oszczędność przy grupie 4 osób jest prawie 50%. Można też trafić na duże zniżki. W tygodniu bardzo często można wynająć apartament za 99 zł.
W hotelach bardzo często trzeba dodatkowo płacić za Internet. W naszych apartamentach jest darmowy, czego zazwyczaj nikt przed wyjazdem nie kalkuluje.

Nasze noclegi oferują o wiele lepsze warunki niż najlepszy hostel we Wrocławiu. Zapomnij co to są hostele, najlepszy nocleg we Wrocławiu tylko z AS Apartments.